Apie mus

Atitinkame klientu poreikius, nuoširdžiai rūpinamės savo klientais ir siekiame ilgalaikių rezultatų. Esame patyrę ir mėgstame išrasti naujų dalykų, kad galėtume pasiūlyti geriausius sprendimus savo klientams.

Mūsų specialybė – LED lemputės automobiliams. Teikiame lemputes piniginei draugiškomis kainomis ir jau nuo 2017 metų padedame savo klientams išsirinkti geriausius produktus. Nuolat tobulėjame ir visada pasiruošę patarti savo klientams.

Mūsų tikslas – pasiūlyti prekes žemiausiomis kainomis ir užtikrinti greičiausią pristatymą. Mes prekiaujame tik savo sandėliojamomis prekėmis, kad galėtume užtikrinti, jog prekės yra greitai prieinamos mūsų klientams. Be to, 98% užsakymų pristatome jau sekančią dieną, kad mūsų klientai galėtų greitai naudotis savo naujomis lemputėmis.

Esame patikimi ir profesjonalus, stengiamės užtikrinti, jog mūsų klientai jaustųsi patogiai ir pasitikėtų mūsų teikiamomis paslaugomis. Mes ne tik siūlome aukštos kokybės lemputes, bet ir suteikiame patarimus ir rekomendacijas, kad mūsų klientai galėtų priimti geriausius sprendimus. Esame pasiruošę padėti savo klientams kiekvieną dieną.

Darbo Laikas I-V: 09:00 – 19:00.

Turit klausimų? Reikia konsultacijos? +37065548377

📩 Siųskite mums SMS: +370 655 48377

Garantinis Aptarnavimas

Arba užpildykite šitą formą- https://autoledai.lt/lempuciu-parinkimas-pagal-automobili/

Užsakymus galite atsiimti adresu Danieliu g. 6. Prieš atvažiuodami paskambinkit